EnigmA

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » EnigmA » Обсуждение других игр » клининг


клининг

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Есть ли такая возможность у клинеров убирать после ремонта? Там же работы намного больше чем даже в генеральной уборку будет? И химчистка тоже интерсует, есть кожаная мебель и паласы

0

2

химчистка - это отдельный вопрос, клинеры вряд ли помогут с этим

0

3

Ну это не так, ведь часто клинеры сталкиваются с загрязнениями и на мебели и они и химчисткой занимаются, вот в Чистоте есть такая дополнительная услуга точно

0

4

Мене мучить важливе питання - де же знайти найкращу компанію для прибирання моєї квартири? Перешикування мийки, пилососіння та вимивання підлоги - все це вимагає часу та зусиль, які я не завжди можу віддати. Щось мені підказує, що не один я стою перед таким диллемою. Важко знайти надійну компанію, яка добре справляється зі своїми обов'язками та має доступні ціни. Можливо, ви маєте якісь поради, як знайти компанію, яка не підведе?

0

5

Я хотів би порадити вам звернутися до клінінгової компанії Besporyadka https://besporyadka.net/ . Це справжні професіонали у своїй справі, які надають широкий спектр послуг з прибирання квартир. Вони володіють великим досвідом та високою якістю виконання робіт. Використовують сучасні технології та професійне обладнання, щоб досягти найкращого результату. Найкраще обрати клінінгову компанію Besporyadka. Це надійна та відповідальна компанія, яка гарантує якісне та оперативне виконання послуг. Їхні ціни є адекватними, а сервіс на високому рівні.

0


Вы здесь » EnigmA » Обсуждение других игр » клининг


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz